| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 250V AC |
| Akım | 60A |
| Güç | 10KW |
| Renk | Siyah kırmızı |
| Konut | Termoplastik |
|---|---|
| Anma gerilimi | DC 1000V |
| Akım | 150A |
| Kontak direnci | 0.5mΩ Maks |
| Fiş ömrü | > 5000 kez |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 250V AC |
| Akım | 60A |
| Güç | 10KW |
| Renk | Siyah kırmızı |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 250V AC |
| Akım | 60A |
| Güç | 10KW |
| Renk | Siyah kırmızı |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 250V AC |
| Akım | 60A |
| Güç | 10KW |
| Renk | Siyah kırmızı |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 250V AC |
| Akım | 60A |
| Güç | 10KW |
| Renk | Siyah kırmızı |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 250V AC |
| Akım | 60A |
| Güç | 10KW |
| Renk | Siyah kırmızı |
| Konut | Termoplastik |
|---|---|
| Adlık Voltaj | DC 1000V |
| Mevcut | 150A |
| Kontak direnci | 0.5mΩ Maks |
| Kablo uzunluğu | 0.5M ((Kustomlaştırılabilir) |
| Konut | Termoplastik |
|---|---|
| Anma gerilimi | DC 1000V |
| Akım | 150A |
| Kontak direnci | 0.5mΩ Maks |
| Fiş ömrü | > 5000 kez |
| Şarj Fişi | Tip 2(Mennekler) |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8,10,12,14,16A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 11.04 kw |
| giriş kablosu | 1M, kablolu |