aboutus

Üretim hattı

MİNKOküresel karbon nötrlüğü için çok çalışan yeni bir enerji şirketidir,
Güçlü bir Ar-Ge ekibiyle Çin'in Shenzhen şehrinde 20.000 metrekarelik bir sanayi parkında bulunan MINKO'nun ekibi, küresel müşterilere yüksek kaliteli ürünler sunmak için çok çalışıyor.

MINKO (SZ) TECHNOLOGY CO., LIMITED fabrika üretim hattı 0

  • MINKO (SZ) TECHNOLOGY CO., LIMITED fabrika üretim hattı
  • MINKO (SZ) TECHNOLOGY CO., LIMITED fabrika üretim hattı

OEM / ODM

MİNKOOEM özelleştirmesi6yılMINKO (SZ) TECHNOLOGY CO., LIMITED fabrika üretim hattı 0
Küresel elektrikli araç şarj ekipmanı ve çözümleri sağlayıcısı

MINKO, elektrikli araç şarj istasyonlarının ve dış mekan enerji depolamasının özelleştirilmesi ve üretiminde uzmanlaşmıştır.

Markanızı oluşturmak ve kârınızı artırmak için tek bir EV tedarik ekipmanı ürününden daha fazlasına ihtiyacınız var.Bu alanda uzun yıllar çalışmış deneyimli tedarikçilere ihtiyacınız var.MINKO'nun özelleştirmenize ve iş başarısına ulaşmanıza yardımcı olmasına izin verin.

 

 

OEM hizmetimiz, müşterilerin ürünlerle ilgili kesin gereksinimlerinin derinlemesine anlaşılmasını sağlayabilir.Tam iletişim sayesinde daha hızlı ve daha iyi özelleştirilmiş hizmetler sağlayabiliriz.Yeni enerji ürünlerinin farklı ülkelerin standartlarına uygun olduğunun, tasarımda özel dikkat gerektiren temel detayların farkındayız ve ürün işlevlerini farklı bölgelere uyacak şekilde nasıl ayarlayacağımızı biliyoruz.Bu, müşterilerimizin beklentilerini tam olarak, zamanında ve hatta daha iyi şekilde sunmamızı sağlar.

Ar-Ge

En iyi kalite ve yüksek stabiliteye sahip ürünler sunmak için alanında profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var.Yurtiçi ve yurtdışında tanınmış yüksek öğrenim kurumları ve araştırma kurumları ile işbirliği yapmak.Uluslararası ileri düzeyde bir dizi temel teknolojik başarı ve teknik gösterge.

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Yumiko
Tel : +8613539872669
Kalan karakter(20/3000)
yumiko@szminko.com
+8613539872669
hwz-905378634
905378634@qq.com
+8613539872669