aboutus

Şirket profili

MİNKO (SZ) TECHNOLOGY CO.LIMITEDmerkezi Shenzhen, Çin'de bulunan, yüksek kaliteli elektrikli otomobil bileşenlerinin araştırılmasına, üretilmesine ve satışına adanmış yenilikçi bir teknik şirkettir.Başlıca ürünler arasında Taşınabilir EV Şarj Cihazı, EV Şarj Yığını, EV Şarj Kablosu, EV Şarj Adaptörü,Açık depolama güç istasyonu,vesaire.

Geçmiş

MİNKO (SZ) TECHNOLOGY CO.LIMITED2017 yılında asansör kabloları, robot kabloları, güç kabloları, fotovoltaik kablolar vb. gibi çeşitli kablolar üretmeyi taahhüt etti. O zamanlar güçlü kablo araştırma ve üretim yeteneklerine sahip bir ekip kurmuştuk.
Dünya çapında yeni enerji araçlarının geliştirilmesiyle, daha yeşil ve daha temiz bir yaşam ortamı oluşturmak için araştırma ve geliştirme kapsamını elektrikli araç güç kaynağı ekipmanına genişlettik.2019 yılında geliştirme rotamızı değiştirerek elektrikli araç şarj projelerine ağırlık vermeye başladık.Çok profesyonel bir Ar-Ge ekibimiz var.Bu, şirketimizin hızla büyümesini ve küresel karbon nötrlüğüne katkıda bulunmasını sağlar!

Şu anda iş kapsamımız, taşınabilir elektrikli araç şarj cihazları, elektrikli araç şarj yığınları, elektrikli araç şarj kabloları, elektrikli araç şarj adaptörleri, dış mekan güç kaynakları ve bir dizi yeşil enerji ürünü vb.

 

MINKO (SZ) TECHNOLOGY CO., LIMITED

 

Hizmet

Size en iyi hizmeti sunabilen ve çok profesyonel sorularınızı yanıtlayabilen çok profesyonel bir satış ekibimiz var, böylece bizden ürün satın almadan önce kendinizi çok rahat hissedebilirsiniz.Hepimizin bildiği gibi satış sonrası hizmet tüm sektörler için en önemli konu.Şirketimiz, gelecekte tüm sorunları verimli bir şekilde çözebilecek çok profesyonel ve yüksek kalibreli bir satış sonrası servis ekibi oluşturmak için elimizden gelenin en iyisini yapıyor.

Ekibimiz

Ürünlerimiz uluslararası pazarda yüksek bir itibara sahiptir.Şirketimiz, yüksek kaliteli ürünler, kaliteli hizmet, uygun fiyat ve zamanında teslimat temelinde "önce müşteri, önce kalite" ilkesine bağlı kalmakta ve uluslararası pazar payını sürekli genişletmektedir.Bizimle iletişim halinde olmak ve karşılıklı yararlar için uzun vadeli işbirliği aramak için dünyanın her yerinden müşterilere, iş derneklerine ve arkadaşlara sıcak bir şekilde hoş geldiniz diyoruz.

MINKO (SZ) TECHNOLOGY CO., LIMITED

Bizimle temasa geçin
İlgili kişi : Miss. Yumiko
Tel : +8613539872669
Kalan karakter(20/3000)