| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 16A |
| Anma gücü | 3.68 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Şarj Fişi | Tip 2(Mennekler) |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8,12,16,20,24,28,32A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 22,08 kw |
| Çıkış Kablosu | 5 milyon |
| Şarj Fişi | SAE J1772 Tip 1 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 110-240V |
| Anma akımı | 16A |
| Anma gücü | 3.5KW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Yönetici standardı | SAE J1772 Tip1 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 110V-240V |
| Anma akımı | 32A |
| Anma gücü | 7 kW |
| Renk | siyah beyaz |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Akım | 32A |
| Güç | 22kw |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Akım | 32A |
| Güç | 22kw |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Akım | 32A |
| Güç | 22kw |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Akım | 32A |
| Güç | 22kw |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 110-250V (AC) |
| Akım | 80A |
| Güç | 19 kWh |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 250V AC |
| Akım | 60A |
| Güç | 10KW |
| Renk | Siyah kırmızı |