| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 16A |
| Anma gücü | 3.68 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Şarj Fişi | Tip 1 |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8, 10, 12, 14, 16A , 20, 24,28, 32A, 36A, 40A, 44A, 48Aayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 11.52 kW |
| Kablo uzunluğu | 7.4m |
| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 16A |
| Anma gücü | 3.68 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 200-250V |
| Anma akımı | 32A |
| Anma gücü | 7 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 200-250V |
| Anma akımı | 16A |
| Anma gücü | 3.5KW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Akım | 32A |
| Güç | 22kw |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Yönetici standardı | SAE J1772 Tip1 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 110V-240V |
| Anma akımı | 48A |
| Anma gücü | 11KW |
| Renk | siyah beyaz |
| Konut | Termoplastik |
|---|---|
| Anma gerilimi | DC 1000V |
| Akım | 150A |
| Kontak direnci | 0.5mΩ Maks |
| Fiş ömrü | > 5000 kez |
| Yönetici standardı | IEC 62196 Tip 2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Anma akımı | 32A/1Faz |
| Anma gücü | 7 kW |
| Renk | Siyah beyaz |
| Şarj Fişi | Tip 2 |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8,12,16,20,24,28,32A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 7.36 kW |
| Kablo uzunluğu | 5 milyon |