| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 32A |
| Anma gücü | 7.36 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 32A |
| Anma gücü | 7.36 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Yönetici standardı | IEC 62196 Tip 2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Anma akımı | 32A/1Faz |
| Anma gücü | 7 kW |
| Renk | Siyah beyaz |
| Konut | Termoplastik |
|---|---|
| Adlık Voltaj | DC 1000V |
| Mevcut | 150A |
| Kontak direnci | 0.5mΩ Maks |
| Kablo uzunluğu | 0.5M ((Kustomlaştırılabilir) |
| Yönetici standardı | IEC 62196 Tip 2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 250V |
| Anma akımı | 16A/1Faz |
| Anma gücü | 3.5KW |
| Renk | Siyah beyaz |
| Konut | Termoplastik |
|---|---|
| Anma gerilimi | DC 1000V |
| Akım | 150A |
| Kontak direnci | 0.5mΩ Maks |
| Fiş ömrü | > 5000 kez |
| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 32A |
| Anma gücü | 7.36 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 16A |
| Anma gücü | 3.68 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Şarj Fişi | IEC 62196 Tip2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 230V / Tek faz |
| Anma akımı | 16A |
| Anma gücü | 3.68 kW |
| Giriş gücü | 250V Maks |
| Yönetici standardı | IEC 62196 Tip 2 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 480V |
| Anma akımı | 16A/3Faz |
| Anma gücü | 11KW |
| Renk | Siyah |