| Yönetici standardı | SAE J1772 Tip1 |
|---|---|
| Anma gerilimi | AC 110V-240V |
| Anma akımı | 40A |
| Anma gücü | 9 kw |
| Renk | siyah beyaz |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 500-1000VDC |
| Akım | 400A |
| Güç | 175 kW |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Şarj Fişi | Tip 2(Mennekler) |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8,12,16,20,24,28,32A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 7.36 kW |
| giriş kablosu | 1M, kablolu |
| Şarj Fişi | Tip 2 |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8,12,16,20,24,28,32 A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 7.36 kW |
| Kablo uzunluğu | 5 milyon |
| Şarj Fişi | Tip 2 |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8,10,12,14,16A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 11.04 kw |
| Kablo uzunluğu | 5 milyon |
| Şarj Fişi | Tip 2 |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8,12,16,20,24,28,32A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 22,08 kw |
| Kablo uzunluğu | 5 milyon |
| Şarj Fişi | Tip 1 |
|---|---|
| Dayanma gerilimi | 3000V |
| Giriş / Çıkış Akımı | 8, 10, 12, 14, 16A, 20, 24,28, 32A, 36A, 40A ayarlanabilir |
| Maksimum çıkış gücü | 9.6 kW |
| Kablo uzunluğu | 7.4m |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 500-1000VDC |
| Akım | 400A |
| Güç | 175 kW |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Konut | POM |
|---|---|
| Anma gerilimi | 500-1000VDC |
| Akım | 400A |
| Güç | 175 kW |
| Fiş ömrü | >10000 Kez |
| Üretici parti numarası | 1077372-00-K |
|---|---|
| Vintage Bölüm | Hayır |
| Objektif rengi | Açık. |
| Evrensel Teçhizat | Hayır |
| AÇIK RENK | Soğuk beyaz |